-10% na začátek! Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte kód

  1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské doplňky
  4. Kabelky a batohy
  5. Velké kabelky (pojmou formát A4)

Velké kabelky (pojmou formát A4)

Velké dámské kabelky, které pojmou formát A4 - pohodlné a funkční

Někdy je velká taška opravdu nutností. Potřebujeme mít s sebou tolik věcí - peněženku, telefon, poznámkový blok, diář, dokumenty a někdy také laptop, tablet, nemluvě o lahvi vody, svačině nebo obědu. Dámská kabelka je skutečným pojemníkem věcí, které jsou skutečně nutné. Proto malé tašky nestačí. Je potřeba mnohem většího kalibru. Takové kabelky jsou velké tašky A4.

Příruční tašky A4

Z jakého důvodu označujeme formát A4? Toto je nejběžnější formát dokumentů, a tedy složek a dalších brožur, které musíme často nosit s sebou a přepravovat z místa na místo.

Samozřejmě si můžeme vzít další plátěnou tašku nebo dokonce batoh, ale pokud se chcete starat o svůj styl, je třeba si uvědomit, že velké tašky jsou nejen funkční, ale také představují prvek našeho oblečení.

Velké tašky

Proto jsou tašky A4 v obchodě Maicon vyráběny pro speciální úkoly. Můžete do nich volně vkládat více položek. Kromě toho jsou také skvělé na nákupy - ať už je to každý den nebo při lovu v outletu. Některé tašky v této kategorii jsou také skvělé jako plážové tašky. Doporučujeme také ty, které mají prvky průhlednosti.

To je zajímavý postup vzhledem k tomu, že v závislosti na obsahu budou naše velké tašky vypadat úplně jinak. Mezi příklady takových tašek patří Iconic Tommy Tore Irri Tommy Hilfiger a Mesh Beach Hold All Calvin Klein.