1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Muž
  3. Oblečení
  4. Trička s dlouhým rukávem

Trička s dlouhým rukávem

Standardní tabulka velikostí XS-XXL

Pokud hledáte neformální a především pohodlné pánské oblečení, které bude tónované a v souladu s pravidly oblékání na veřejných místech, podívejte se na naše pánská trička s dlouhým rukávem. Jedná se o oblečení vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které nejen dobře pasuje na postavu, ale je také trvalé.

Pánská trička s dlouhým rukávem: co to je?

Longsleevy jsou, jednoduše řečeno, trička s dlouhým rukávem pro muže. Jsou vyrobeny z bavlny, často s umělými přísadami, které mají zvýšit jejich pružnost a ještě lépe přizpůsobit tělo. Ty dostupné v obchodě Maicon však byly vyrobeny ze 100% přírodní bavlny. Zaručujeme Vám oblečení od nejlepších designérů, a to je povinnost, zejména pokud jde o složení materiálů, ze kterých jsou ušity.

Pánská trička s dlouhým rukávem v obchodě Maicon

V Maicon si můžete koupit pánská trička s dlouhým rukávem, které si můžete snadno přizpůsobit Vašim potřebám. Nabízíme je v celé škále barev, i když ty klasické převládají: černá, šedá, tmavě modrá, hnědá. Naše hladká trička s dlouhým rukávem lze spojit se sakem, džínovou nebo koženou bundou. Spíše je noste k neformálním kalhotám, nejlépe tmavým džínám. Pokud přikládáte značce oblečení, které nosíte, velký význam, můžete si vybrat pánská trička s dlouhým rukávem, která mají vytištěné nebo vyšívané logo značky.

Když už mluvíme o nich - v Maicon si můžete koupit oblečení od módních domů, jako je Calvin Klein, GUESS, Pepe Jeans, Tommy Jeans. Vyberte si něco pro sebe!