-10% na začátek! Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte kód

Sukně: mini, midi. Z eko kůže, džínové

Neexistuje pravděpodobně žádný prvek oblečení, který Vám umožní předvést nohy a pas lépe než sukně. Víme, kolik dívčího kouzla přidají, proto jich máme v Maicon spoustu. Zjistěte, ve které se budete cítit nejlépe!

Sukně pro každou postavu

Pletené sukně a sukně z eko kůže zdůrazňují boky, rozšířené sukně zase pas. A i když se zdá, že se jedná o poměrně jednoduchý prvek oblečení, potěší různorodostí vzhledů, které lze svobodně využívat. A co je důležitější: přizpůsobit typu postavy, aby se majitelka, která je nosí, cítila (a vypadala!) atraktivní a uvolněná. Co dělá sukně vždy módní? Detaily. Zaměřujeme se na ně, a proto pro Vás máme módní sukně s ozdobnými zipy, nýty, cvočky, záhyby a klopy, vázáním a knoflíky.

Značkové sukně na Maicon

V Maiconu se zaměřujeme na dvě délky značkových sukní: mini a midi. Nabízíme projekty 6 nejznámějších návrhářů: Gaudi, GUESS, Kaos, Pepe Jeans, Silvian Heach a Tommy Jeans. Rozlišujeme je podle materiálu, ze kterého byly ušity: jedná se o sukně vyrobené z ekologické kůže, džínové, pletené a textilní. Vzhled? Hlavně pouzdrové a trapézové. Kromě elegantních sukní máme také sportovní sukně. Pokud hledáte sukni, která nejenže dokonale sedí, ale také přitahuje pozornost, jste na správném místě. Zveme Vás k nákupu!