1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Muž
  3. Pánské doplňky
  4. Peněženky

Peněženky

Jak a proč koupit módní koženou peněženku?

Kvalitní peněženka se zajímavým designem je důležitým atributem, pokud chcete vypadat dokonale. Chrání nejen to, co je nejcennější, ale dokončí Váš obraz. Mohlo by se zdát, že taková maličkost moc nezmění, ale garantujeme, že u koženého modelu výjimečně vysoké kvality budete cítit obrovský rozdíl. Kterou peněženku si vybrat? Zde jsou naše tipy!

Kůže, semiš nebo látka?

Především stojí za to věnovat pozornost materiálu, ze kterého je peněženka vyrobena. Modely vyrobené z polyesteru nebo plastu se ničí rychleji než klasická kůže nebo semiš. Proto, pokud chcete doplněk, který Vám bude sloužit po dlouhou dobu, zvolte pevnější materiály. Přírodní, ekologická nebo semišová kůže jistě splní Vaše očekávání.

Vyberte ideální velikost

Dalším aspektem je velikost. Pokud s sebou denně nosíte hodně peněz, vizitek a účtenek, potřebujete něco většího. V tomto případě se vám budou líbit peněženky Calvin Klein Primary L a Guess New Boston. Mají samostatnou kapsu na bankovky, samostatnou kapsu na mince a spoustu místa pro platební karty, vizitky a věrnostní karty. Mnoho lidí však upřednostňuje minimalismus, pokud jde o věci, které mají s sebou. V takové situaci je nejlepší investovat do peněženek pro muže, jako je Calvin Klein Primary Card, která pojme hlavně karty a několik mincí nebo bankovek.

Záleží na vzhledu peněženky?

Při výběru peněženky je také vhodné věnovat pozornost jejímu vzhledu. V první řadě je důležitá barva, ale také tvar. Černobílé modely jsou klasikou, která je vždy módní. Jsou elegantní, vkusné a zároveň neupoutávají pozornost okamžitě po vyjmutí z tašky nebo kapsy. Pokud se však chcete od tohoto trendu trochu odchýlit, zvolte šedou nebo tmavě modrou. Můžete se také rozhodnout pro peněženku s jemnými barevnými detaily, jako je Tommy Hilfiger Corporate. Kromě barvy pánských peněženek je důležitá i jejich orientace. Někteří muži dávají přednost horizontální a jiní vertikální. Nezáleží na tom, co se pohodlí týče, ale uspořádání musí být přizpůsobeno konkrétním preferencím uživatele.

Pánské peněženky jako dárek

Při hledání peněženky na dárek je vhodné věnovat pozornost sadám, které obsahují i něco více. Například dárková krabička Tommy Hilfiger, obsahující peněženku a odpovídající přívěsek na klíče, je perfektním dárkem pro osobu, která má ráda konzistentní prvky. Další návrh je sada od Guess s páskem. Je to skvělý dárek nejen proto, že je krásný, ale také velmi praktický, protože komplexně doplňuje šatní skříň příjemce vysoce kvalitním doplňkem, který bude sloužit po mnoho let.