Nové zboží až -50 %!

  1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Muž
  3. Oblečení
  4. Pánské bundy a kabáty

Módní pánské bundy pro podzimní večery

Bunda je jedním z těch oděvů, které mohou změnit celý styl a přidat jedinečný charakter i nejjednoduššímu oblečení. V současné době mají pánské bundy mnoho různých střihů, které lze přizpůsobit jakékoli postavě, takže pro každého se určitě něco najde. Zjistěte, v které z nich se budete cítit pohodlně a zároveň stylově!

Střih je základ!

Při rozhodování o podzimní bundě se vyplatí vybrat model, který se dobře hodí k Vaší postavě. Jeden z nejpopulárnějších stylů jsou péřové bundy s klasickým střihem. Mohou mít zřetelně označený pas nebo být zcela rovné, takže mohou skrýt, nebo naopak přidat několik centimetrů v pase. Vypadají perfektně na jakékoli postavě a jsou také velmi všestranné, protože se hodí téměř do jakéhokoli stylu. Bunda Calvin Klein v černé barvě je skvělým  řešením pro milovníky klasiky.

Pokud dáváte přednost něčemu odvážnějšímu, čím na sebe upozorníte - vyberte červeno černý, metalický model Guess. Toto je jeden z nejzajímavějších podzimních návrhů, které okouzlí na první pohled.

Dalším oblíbeným střihem jsou dvouřadé bundy, lehce připomínající kabát díky límci a dvěma řadám knoflíků. Liší se však délkou, protože bundy dosáhují pouze pasu. Jedná se o mnohem elegantnější modely, které dobře fungují s formálním oblečením. Bunda Calvin Klein Uomo Autumn je jedním z nejvšestrannějších střihů, které vyhovují většině mužů.

Třetí nejčastěji vybíraný typ je tzv. bomber jacket. Má manžety na spodní části i rukávech, je poměrně krátká a na zip. Je to dobrá volba pro štíhlé muže, protože opticky zvětší postavu. Bomber Guess v khaki barvě je skvělou volbou na podzim, protože chrání nejen před chladem, ale také odpovídá současným trendům.

Při výběru bundy nezapomeňte...

Při nákupu bundy také zvažte, jak často a za jakých okolností ji chcete nosit. Koneckonců, je důležité, aby była jak módní, tak užitečná. Pokud máte rádi dlouhé procházky a cestujete po většinu času pěšky, tenká bunda Calvin Klein není tou nejlepší volbou. Bude však perfektní, pokud trávíte většinu času v autě. Důležitými aspekty na podzim jsou také hydroizolace a hustá výplň, která Vám zabrání v tom, abyste se museli vypořádat s neustálým nachlazením, které Vás na nějaký čas vyloučí ze hry.