1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Muž
  3. Oblečení
  4. Pánská trička

S potiskem i bez potisku - pánská trička

Pánská trička jsou jednoduchý způsob, jak vypadat módně a stylově bez velkého úsilí. Pánská trička jsou volbou vhodnou nejen pro uvolněné muže, pro které je pohodlí nošení věcí mimořádně důležité. Pánská trička jsou stále populárnější ve vyšší módě. Výběrem pánských triček s potiskem, jako je Inst Box Checker Board Reg Calvin Klein Jeans, volíte centrální bod Vaši stylizace, kterou potřebujete pouze doplnit dalšími základními elementy oblečení v basic stylu. Pánská trička basic s malým potiskem ve formě loga módního domu nebo návrháře se také stala skutečně kultovní. Můžete se také nechat nechat unést módním šílenstvím a učinit takové tričko plnoprávným účastníkem Vaši stylizace spolu s dalšími výraznými prvky oblečení.

Značkové tričko - perfektní dárek pro muže

Hledáte skvělý dárek k Vánocům, ke dni mužů nebo k narozeninám? Značkové tričko je bezpochyby dárek, který osloví každého, kdo se chce cítit módně a pohodlně. Jak vybrat dokonalý model, který příjemce překvapí?

Proč stojí za to vybrat si značkové tričko?

Když se rozhodnete koupit značkové tričko, musíte vzít v úvahu vyšší cenu, ale jak se později ukáže, jedná se o oprávněný výdaj. Proč? U triček Calvin Klein, Dior, Versace nebo jakékoli jiné značky premium je kvalita viditelná pouhým okem. Pevné, příjemné na dotek, vzdušné materiály a dokonale střižené styly stojí za každou investovanou korunu. Když si jako dárek koupíte tričko od renomované společnosti, můžete si být jisti, že nebude použito pouze jednu sezónu. Tato trička se obvykle nosí roky, protože vypadají stále úplně nové! Během praní se neroztahují, jejich barva nezmizí a střih zůstává stejný jako na začátku. Kromě toho kvalitní tričko, které se perfektně hodí k postavě, dodává každému muži sebevědomí.

Značkové tričko - perfektní dárek pro každého muže

Značkové tričko je univerzální dárek, protože je těžké najít osobu, která by nikdy nenosila tento typ garderóby. Někteří muži je nosí každý den, další se rozhodnou nosit je pouze doma a jiní při cvičení. V současné době na trhu najdeme spoustu různých modelů, takže každý si určitě najde ten pravý pro sebe.

Jak si vybrat tričko?

Nejprve musíte pamatovat na preference a styl příjemce. Pokud chce být vidět a jeho šatníku dominují barvy, vyberte si tričko Calvin Klein v intenzivní, tmavě červené. Chcete dát něco milovníkovi klasiky? Rozhodně šedé tričko Guess s jednoduchým střihem mu přinese úsměv na tvář.

Druhým důležitým tématem je samozřejmě velikost a střih. Před nákupem stojí za to se podívat na štítky nošeného oblečení, a věnovat pozornost tomu, zda konkrétní muž dává přednost vypasovaným modelům, nebo preferuje volnější styl. Pokud ho vidíte hodně v sakách a textilních kalhotách, vsaďte na něco spíše přilehavého. Dobrou volbou je například tričko Calvin Klein Institutional Box Logo Tee. Pokud ovšem naopak volné džíny, tepláky nebo kapsáče jsou rozpoznávacím znakem příjemce, můžete vsadt na střih oversize, ​​například tričko Guess Drive Off.

Při výběru značkového trička věnujte pozornost i jeho složení. Stojí za to se rozhodnout pro přírodní materiály, jako je bavlna. V případě úplejších stylů bude skvěle fungovat i kombinace bavlny a malého množství polyesteru.

Tričko Calvin Klein nebo tričko Guess?

Než provedete nákup, pečlivě přemýšlejte o tom, co charakterizuje příjemce, jaký je jeho věk, jakou pozici denně zaujímá a jaké jsou jeho požadavky na oblečení. Vše samozřejmě závisí do velké míry na osobních preferencích, ale existují univerzální modely, které se hodí pro většinu situací. Pokud něco hledáte pro svého otce, strýce nebo dědečka, určitě bude hitem tričko Tommy Hilfiger s klasickým střihem, jako je model TJM Tommy Badge Tee, dostupné v různých barvách. Podobné styly lze nalézt také u produktů Guess a Versace. Pro partnera, bratra nebo přítele se vyplatí vyzkoušet něco bláznivějšího. Tričko Calvin Klein s barevnými pruhy nebo Versace Jeans Couture se zajímavým potiskem může být skvělou volbou.