-10% na začátek! Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte kód

Džínové bundy

Dámské džínové bundy

Džínové bundy jsou nesmrtelnou klasikou. V závislosti na tom, s jakými doplňky je kombinujeme, můžeme své stylizaci dát rockový charakter, nebo zdůraznit jemnost. Mimořádně módním trendem v nedávných sezonách byly oversize džínové bundy. To znamená, že vypadají větší, než žena potřebuje. Tato svoboda nošení je nejen pohodlná, ale také zdůrazňuje naši individualitu a vyváženost. Taková je například bunda Emi Pepe Jeans.

Dámské džínové bundy jsou nejen z klasické modré džínoviny. Jak již bylo uvedeno, lze je rozdělit na oversize a vypasované, které krásně zdůrazňují ženský pas. Velkým trendem se stalo i zdobení džínových bund s různými kovovými ozdobami, nášivkami nebo využitím oděrů. Ten způsobuje, že obyčejná bunda nabírá charakter. Dobrým příkladem je model Foundation Trucker Calvin Klein Jeans.

Džínové bundy pro ženy

Dalším výrazným trendem jsou džínové bundy v barvě odlišné od klasických modrých džínů. Takto se staly módní, červené, zelené, žluté nebo béžové bundy, například Flounce Ecru Kaos, která má kromě své zřejmé barvy také nafouklé rukávy, díky nimž je ještě více originální. Dobrým příkladem neobyčejné bundy je také Leda Guess. Je to zdánlivě klasická bunda, ale vyznačuje se minimalistickými záplatami aplikovanými po celém povrchu.