-10% na začátek! Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte kód

  1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské oblečení
  4. Dámské teplákovky

Dámské teplákovky

Standardní tabulka velikostí XS-XXL

Dámské teplákové soupravy - od domácího oblečení po světová mola

Každý z nás se někdy chce ve svém oblečení cítit svobodně. Shodit vysoké podpatky, úplé šaty, nepohodlné a obtažené kalhoty a vyměnit je na pohodlné dámské teplákovky. Představte si ten pocit, když se po pracovním dni vrátíte domů a změníte oblečení na měkké a pohodlné materiály, které nikde netlačí, nelepí se a jednoduše Vás nechají odpočívat. Již několik sezón existuje móda, která Vám umožní přenést tento pocit z domova na ulici a dokonce i do práce. Světové značky a nejoblíbenější módní domy vyvinuly dámské teplákovky a učinily z nich stylový prvek oblečení.

Přestože kdysi były teplákové soupravy považovány za nevhodné pro jakoukoli jinou příležitost, než je trénink nebo odpočinek doma, dnes dobyly světové trendy. Nyní můžete vytvořit stylový vzhled také pomocí značkových dámských teplákových souprav.

Značkové dámské teplákovky - pro stylovou ženu, jako jste vy

Nyní si představte, že ve všech těch každodenních situacích, které nevyžadují přísné společenské oblečení, můžete nepohodlné džíny vyměnit za volné tepláky pro ženy. Jsou také skvělé v létě. V této kategorii doporučujeme zejména dámské kraťasy Tommy Jeans v červené a tmavě modré.