1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské oblečení
  4. Dámské svetry

Přichází okamžik roku, kdy se zdá, že šaty zdůrazňující siluetu by se měly schovat hluboko do šatníku - podzim a zima. Jsi si jistá? V Maicon Vám ukážeme, že dámské svetry nejsou fikcí a představujeme pouze ty, které Vám poskytují teplo a zároveň módní vzhled. Podívejte se sama!

Typy exkluzivních dámských svetrů

Dámské svetry jsou obecným heslem a stojí za to upřesnit, co v tomto ohledu můžete od našeho obchodu očekávat. Máme svetry o-neck, tj. s kulatým výstřihem, v-neck tj. s výstřihem do V, smyslné roláky, elegantní kardigany a ponča, která dokonale ladí s šaty a která mohou nahradit Váš kabát v teplejších podzimních dnech. Hladké, vzorované, s kožešinou, s bambulema, ozdůbkami i klasické... Budete překvapeny, kolik forem svetry mohou mít.

Dámské svetry v obchodě Maicon

Nabízíme pouze luxusní výrobky - to je naše hlavní pravidlo a neodchylujeme se od toho také v kategorii Svetry. Najdete zde modely od tak skvělých návrhářů, jako jsou Calvin Klein, GUESS, Kaos, Gaudi, Pepe Jeans. Zaměřujeme se na odolné a vysoce kvalitní materiály a věnujeme pozornost tomu, z čeho jsou naše svetry vyrobeny. Můžete očekávat přírodní vlnu, trvanlivý akrylát, odolnou viskózu a mnohem více.

Naše exkluzivní dámské svetry můžete třídit podle střihu (výše uvedené typy jsme uvedli), výrobce, barvy a ceny. Oblečte se s námi módně a teple!