1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámská obuv
  4. Dámské plátěnky

Dámské plátěnky

Dámské plátenky, nízké i vysoké

Každá žena by měla mít ve skříni alespoň jeden pár dámských plátěnek. Pohodlné a nadčasové, vypadají skvěle v různých stylech - každodenních i těch důležitějších. V našem obchodě najdete široký výběr tohoto typu obuvi. Podepsané nejlepšími značkami, jsou ideální pro různé oblečení: šaty, kalhoty nebo sukně. Zkombinujte je s dalšími produkty, které najdete na našich webových stránkách, jako jsou elegantní dámské košile, mikina Tommy Jeans nebo tričko GUESS.

Dámské plátěnky – s čím je nosit?

To, co odlišuje plátěnky od jiných bot je jejich všestrannost. Lze je kombinovat s prakticky jakýmkoli typem oděvu, ale měly byste si vybírat jednotlivé oděvy tak, aby spolu vypadaly dobře.

Dámské plátěnky budou vypadat skvěle ve všech sportovních stylizacích: s tepláky, šortkami nebo legíny. Pokud však ve Vašem šatníku převládá elegantní oblečení, můžete kombinovat dámské plátěnky s košilema a tepláky, a dokonce i sukněmi nebo šaty s vhodným střihem.

Nejlepší značky

V našem internetovém obchodě najdete dámské plátěnky od nejlepších výrobců. Pepe Jeans, Calvin Klein Jeans nebo Tommy Hilfiger - v závislosti na tom, která z těchto značek se Vám nejvíce líbí, si můžete vybrat tenisky s jejich logem. Dámské nízké plátěnky zdobí jedinečné dekorace dostupné v klasických i pastelových nebo třpytivých barvách a osloví mnoho žen. Zveme Vás k výběru páru, který se Vám nejvíce líbí