-10% na začátek! Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte kód

  1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské oblečení
  4. Dámské košile
  5. Dámské košile s dlouhým rukávem

Dámské košile s dlouhým rukávem

Módní košile s dlouhým rukávem pro ženy

Dámské košile s dlouhým rukávem jsou také skvělou volbou pro každý den. Množství vzorů a materiálů z nich činí ideální kus oblečení pro každou příležitost. Formální a elegantní dámské košile s dlouhým rukávem můžete obléct na důležitou událost.

Ty, které mají o něco více vzorů, budou zase dobrou volbou pro příležitostná setkání nebo pro volnější den v práci. Dámské košile s dlouhým rukávem vyrobené z tenkých a prodyšných materiálů jsou ideální pro horké dny – kdy těsné oblečení není příliš ideální.

Košilové šaty – 2 v 1

K dispozici je také samostatná kategorie košil. Jsou to košilové šaty. Od běžných košil se liší tím, že jsou delší, takže je lze nosit jako šaty nebo jako tuniku.

Dámské košile s dlouhým rukávem

Košile se zdají být vyhrazeny výhradně pro muže. Jejich elegantní oblečení se vždy skládá z elegantních, ale laděných bot, obleku nebo smokingu a samozřejmě z košile. Tento mužský doplněk však byl také převzat ženami a použit v jejich šatníku. 

Dámské košile s dlouhým rukávem jsou pro ženy - stejně jako pro muže - elegantním prvkem oblečení, také oficiálním (šaty jsou alternativou ke košili kombinované se sukní nebo kalhotami). Košile se však používají nejen v oficiálních situacích.