1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské oblečení
  4. Dámské košile

Dámská košile je univerzální, elegantní oblečení. Bílou košili, převzatou přímo z mužského stylu, propagovala ve 30. letech Marlena Dietrich. Bez tohoto oblečení si dnes nedokážeme představit kancelářský styl. V této kategorii představujeme dámské košile v různých stylech a pro různé příležitosti.

Dámské košile do práce – tedy jaké?

Jaké funkce má ideální dámské tričko do práce? Má tradiční tlumenou barvu (bílá, modrá, tmavě modrá nebo černá), vypasovaný střih, který je zároveň tak pohodlný, že neomezuje pohyb, nekrčí se a rozhodně není vyrobena z průsvitného materiálu. Klasická košile v office looku bude například modrá pruhovaná košile Tommy Hilfiger, bílá košile Slim Fit Tommy Jeans nebo bílá košile od Pepe Jeans.

Elegantní dámské košile v obchodě Maicon

Kromě výše uvedených modelů do práce máme také dámské formální košile navržené značkami jako Gaudi nebo Trussardi. Výjimečně sofistikovaný vzhled mají tyto návrhy: černá košile Esmeralda s krajkovými vložkami od GUESS, barevná košile s nebeskými květy CLOUIS by GUESS s jeho šifónovými variantami, PEPE JEANS ultramarínová košile s vlnitými rukávy.

Od elegantních dámských košil, které nabízíme, můžete očekávat ty nejlepší materiály: čistá bavlna, bavlna s elastickými přísadami (např. nylon), šifon a nakonec polyesterová viskóza.