1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské oblečení
  4. Dámská saka

Dámská saka

Jeden z nejelegantnějších prvků ženského šatníku, i když je vypůjčen ze šatníku pánského. Dámská saka jsou perfektním řešením jak pro velké události, tak pro každodenní použití. Pro každé roční období - na zimu, aby byla teplo, pro léto pro dokončení celé stylizace. Lněná, bavlnění, tvídová - bez ohledu na to, které si vyberete, každé z nich dodá Vašemu vzhledu charakter.

Podívejte se na dámská saka dostupná v našem obchodě a kombinujte je s dalšími produkty, jako jsou tenisky Liu Jo, kabelka Patrizia Pepe nebo jiné dámské doplňky.

Jak nosit dámská saka?

Není divu, že elegantní dámská saka jsou tak populární. Jsou perfektní jak v ženských stylizacích, ve kterých je kombinujete s šaty nebo sukněmi a vysokými podpatky, tak i v těch neformálnějších.

Můžete také trochu bláznit a kombinovat sako s džíny a oversize svetrem. Přidejte dámské tenisky a získáte jedinečný efekt! Oceníte toto pohodlné a mimořádně praktické řešení.

Na párty i do práce

Sako je takový prvek oblečení, který bude perfektní na téměř každém pracovišti. Milovníci elegantního obchodního stylu i ti, kteří dávají přednost mírně volnějšímu oblékání, ho mohou použít ve svých stylizacích. Naše elegantní dámská saka od Gaudí jsou také ideální oblečení na párty. Než se zahřejete tancem, musíte si něco dát na ramena. Vyberte si model, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu oblečení a užijte si efekt, který získáte!