Nové zboží až -50 %!

  1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží a reklamace

1. Vrácení zboží

Snažíme se zajistit, aby fotografie našich produktů byly v nejvyšší kvalitě a odrážely skutečný vzhled produktů. Současně tvoříme co nejpodrobnější popisy. Pokud by se však z jakýchkoli důvodů ukázalo, že Vámi objednaný produkt po obdržení nesplňuje Vaše očekávání, máte právo na vrácení produktu po dobu 14 dnů od data převzetí zásilky.

Postup vrácení krok za krokem

  1. Vytiskněte a vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy
  2. Zabalte balíček s celým obdrženým obsahem (produkty, doklad o nákupu, formulář pro vrácení) tak, aby se balíček během přepravy nepoškodil.
  3. Zašlete balíček na následující adresu:

Adresa pro vrácení zboží: maicon.cz CzechLogistic, Vratimovská 681/80, 71900 Ostrava – Kunčice

Náklady na dopravu při vrácení zboží hradí Kupující. Balíky na dobírku nepřijímáme. Náhrada se provádí bankovním převodem na účet poskytnutý Kupujícím (co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů).

Vezměte prosím na vědomí, že nezbytnou podmínkou pro kladné vyřízení vrácení je to, že dostaneme nepoškozené výrobky bez známek použití. Odpovídáte pouze za snížení hodnoty věci vyplývající z jejího používání jiným způsobem, než jaký byl nezbytný pro stanovení povahy, charakteristiky a fungování věci.

Jak správně připravit balíček

Nejlepší je vrácené zboží zabalit do stejné krabice, ve které bylo dodáno, nebo do jiné s podobnými parametry - takovým způsobem, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

2. Reklamace

Produkty zasílané našim obchodem jsou nové, nikdy nebyly použity a vztahuje se na ně záruka 24 měsíců. Pokud však byl přijatý produkt během přepravy poškozen nebo neodpovídá objednávce, máte právo na reklamaci.

Pokud však byla vada zjištěna během používání, ihned po zjištění závady doručte produkt na následující adresu:

maicon.cz CzechLogistic, Vratimovská 681/80, 71900 Ostrava - Kunčice

s připojením reklamačního formuláře. Každou reklamaci vyřídíme co nejdříve, maximálně do 14 dnů od jejího přijetí. V případě jakýchkoli pochybností ohledně reklamace produktu nás kontaktujte na následující e-mailové adrese: reklamace@maicon.cz