-20% na wybrane nowości!

  1. Zde se nacházíte: Hlavní stránka
  2. Žena
  3. Dámské doplňky
  4. Čepice a klobouky

Pokud jste si našla cestu do naší kategorie „dámské čepice a klobouky“, je to známkou toho, že venku je zima. Naštěstí má Maicon široký výběr dámských čepic. módní i klasické. Ty, které Vás příjemně zahřejí i v těch největších mrazech, a ty, které nezničí složitě připravený účes. Je na čase, abyste si vybrala něco pro sebe!

Dámské čepice a klobouky v Maicon

Dámské zimní čepice dostupné v naší nabídce jsou hlavně modely z pleteniny. Liší se tloušťkou a hustotou tkaní, tvarem, bambulí (nebo její nepřítomností) a ozdobami. Mimochodem: věděli jste, proč mají dámské zimní čepice bambuli? Odkud tento vtipný prvek pochází? Ukazuje se, že má poměrně dlouhou a vážnou historii.

Čepice s bambulí byly nošeny během obou světových válek ponorkovými vojáky námořnictva, aby chránily jejich hlavy od neustálého bouchání se do nízkého stropu.

Vracíme se však k moderní módě: u Maicon si můžete koupit dámské čepice a klobouky od uznávaných značek, jako je Calvin Klein, Guess, Versace. Budou nejen ozdobou, ale hlavně zahřejí.

Dámské kšiltovky: patří pouze na hřiště?

Nabízíme nejen zimní čepice. Naše kšiltovky jsou také vhodné pro ochranu před sluncem během horkých letních měsíců. Rovněž dodají vašim stylizacím svobodu a charakter. Máte rády fyzickou aktivitu, ale chcete být při tom stylové? Toto jsou produkty pro Vás.